Bizden Haberler

Kırmızı Eti Bünyesine Kattı
Kırmızı Eti Bünyesine Kattı

Olgun Piliç, sektörde geçen 25 başarılı yılını kırmızı et satışına da başlayarak kutladı. Beyaz ette 25 başarılı yılı geride bırakan Düzce’nin öncü firması Olgun Piliç ‘Kırmızı Beyaz’ adıyla kırmızı et satışına başladı. Açılışa bürokratların ve siyasilerin katılımı üst düzeydeydi.

Olgun Piliç Bundan Böyle Kırmızı-Beyaz
Olgun Piliç Bundan Böyle Kırmızı-Beyaz

Batı Karadeniz Bölgesi'nin kanatlı beyaz et dağıtımında önemli markalarından biri olan Olgun Piliç firması, sektörde 25. kuruluş yıldönümünü kutladı. Olgun Piliç kırmızı et satışına da başlayarak bundan böyle Olgun Kırmızı Beyaz oldu.

Olgun'da Aşure Günü
Olgun'da Aşure Günü

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Teşkilat Başkanı Okan Acar’ın aşure gününe katıldı.

Mangalda Beyaz Et Ön Planda

Aydınpınar Caddesi üzerinde 30 yıldır müşterilerine hizmet veren Olgun Piliç, Ramazan ayında da ağzının tadını bilenlerin adresi oldu. Tesisleşmesiyle, hijyeniyle ve hizmetiyle Düzce’de kalitenin bir numarası olmayı başaran Olgun Piliç Sahibi Okan Acar, Ramazan ayıyla birlikte satışların arttığını ve ete yoğun ilgi olduğunu söyledi.

Olgun Piliç 25 Yaşında
Olgun Piliç 25 Yaşında

Olgun Piliç 25. Yıl dönümünü kutladı. Tavukçuluk sektöründe 25 yılını dolduran Olgun Piliç düzenlediği etkinlik ile 25. Yılını coşku ile kutladı.

Satış BölgeleriSatış Bölgeleri