Kırmızı Eti Bünyesine Kattı

Kırmızı Eti Bünyesine Kattı
Kırmızı Eti Bünyesine Kattı

Olgun Piliç, sektörde geçen 25 başarılı yılını kırmızı et satışına da başlayarak kutladı. Beyaz ette 25 başarılı yılı geride bırakan Düzce’nin öncü firması Olgun Piliç ‘Kırmızı Beyaz’ adıyla kırmızı et satışına başladı. Açılışa bürokratların ve siyasilerin katılımı üst düzeydeydi.

Kanatlı beyaz et dağıtımında Düzce’nin önemli markalarından biri olan Olgun Piliç, sektörde geçirdiği çeyrek asırlık dönemini büyük bir yenilikle geride bıraktı. Beyaz et satışında Batı Karadeniz’de de etkili olan Olgun Piliç, kırmızı et satışına da başlayarak ‘Olgun Kırmızı Beyaz’ adını aldı. Bugün kuruluş yıldönümünü kutlayan Olgun Piliç’te düzenlenen programa Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, siyasiler ve davetliler katıldı. Açılışta vatandaşlara kurulan stantta Olgun Piliç’in hem kırmızı hem de beyaz etlerinden ikram edildi.

Olgun Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Acar, firma alarak 50’nin üzerinde istihdam sağladıklarını belirterek Olgun Piliç’in Düzce’nin dışında 7 ilde de hizmet verdiğini söyledi. Programa katılan Vali Ali Fidan, Düzce’nin hızla geliştiğini belirterek, Olgun Piliç’in beyaz ette göstermiş olduğu başarısını kırmızı ette de göstermesini diledi.

Olgun Piliç'in kuruluş yıldönümünde bir konuşma yapan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Olgun Piliç’in 25. Yıl dönümünü kutladı. Konuşmasında Düzce’den de bahseden Ceylan, “Düzce önemli mesafeler kat etmiş bir ilimiz. İstanbul ve Kocaeli sanayi alanları ile doldu. Düzce’de de OSB’lerde yer kalmadı. Düzce Üniversitesi hızla gelişiyor ve büyüyor” dedi. Olgun Kırmızı Beyaz’ın açılışı kurdele kesimiyle yapıldı.  

Paylaş:
Satış BölgeleriSatış Bölgeleri