Tarihçemiz

Tarihçemiz
Tarihçemiz

1990 yılında Olgun Piliç olarak beyaz et sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana; yaratıcılığı, kalitesi, servisi ve doğal lezzeti ile değişik renkler getirmeyi hedefleyerek günümüze kadar hizmet vermeyi sürdürdük.

Kısa zaman içerisinde müşterilerimizin damak zevkine hitap ederek kendi müşteri potansiyelimizi yakalayıp kendimizi tanıttık. Gelen her müşterimize özel ilgi gösterilerek güler yüzle hizmet vermeye özen gösterdik. Küçük büyük her yaştan müşterilerimize, yüksek kaliteli ürünlerimiz ile hizmet vererek gönüllerine taht kurmayı başardık. Her zaman kalitemizi arttırarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz...

2010 yılında, beyaz et sektöründe ki başarımız ile Olgunum Yumurta markasını hayata geçirerek yeni ürünlerimiz ile müşterilerimizim sofralarına misafir olduk.

2015 yılında ise beyaz et ve yumurta ürünlerinin ardından kırmızı et çeşitlerimizi de bünyemize katarak müşterilerimize geniş ürün yelpazemizi sunmaya başladık.

Firmamız kurulduğu günden bu yana beyaz et ve kırmızı etlerini özenle seçerek, %100 doğal şartlarda yetiştirmekte olan ürünleri tercih etmektedir.

Bizim için en önemli faktörlerden biri de damak zevkinize hitap etmenin yanında, mutfaklarınızda sağlıklı yiyecekler pişirmenizdir.

Bu sebeple sofralarınıza güveni ve lezzeti bir arada getiriyoruz.

Paylaş:
Satış BölgeleriSatış Bölgeleri